Firemní hodnoty

Firma MORA MORAVIA, s.r.o., je velká a stabilní firma s dlouholetou historií. Její hlavní činností je výroba sporáků a dalších domácích spotřebičů. Úspěch našich výrobků je založen na základě kvalitní a poctivé lidské práce a moderní výrobní technologií. Od roku 2005 se stala součástí skupiny GORENJE group, která patří mezi největší výrobce domácích spotřebičů v Evropě.

Láska ke značce MORA se doslova dědí. Není divu, zanedlouho oslavíme už 200 let a za tu dobu si značka MORA našla milióny příznivců.

Hledáme pracovníky (ženy i muže) nejen na nové a moderní montážní linky, ale i další strojní zařízení v rámci celé firmy. Vaše šikovné ruce se budou podílet na výrobě krásných domácích spotřebičů, které se expedují téměř do padesáti zemí světa. Naše firma je tu pro Vás, abychom dali vašim šikovným rukám práci.

Vítejte v našem týmu MORA!

 


Výrobní provozy závodu

Montáže sporáků

Na nových montážních linkách Vás čeká moderní, čisté a klimatizované pracovní prostředí. V současné době hledáme ženy i muže na montážní linky.

Smaltovna a lakovna

Na provozu smaltovny a lakovny dostávají dílce sporáků svůj krásný vzhled. Všechny díly jsou před povrchovou úpravou dokonale očištěny a zbaveny veškerých mastnot.

Lisovna

Vše začíná na lisovně. Zde se rodí první plechové díly všech sporáků. Většina dílců je lisována na obřích lisech, které dávají prvotní tvar a vzhled všem dílům na sporáku.


Personální oddělení
585 167 600
personalni@mora.cz
Kde nás najdete Logo prémiová kvalita
Logo MORA patička
©2017 MORA MORAVIA, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena - Informace o ochraně osobních údajů - Prohlášení o cookies