Nabídky práce

Výrobní provoz POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Výrobní provoz MONTÁŽE VARNÉ TECHNIKY

Další nabízené pozice

Saldokontní účetní obchodních společností Gorenje

nástup ihned

Náplň práce

  • Komplexní práce spojená se správou vybraného portfolia pohledávek obchodních společností (významní zákazníci povětšinou s factoringovým financováním)
  • Saldokontní účetnictví
    • Účtování plateb, zápočtů a postoupení, zpracování bank
  • Správa pohledávek vybraného portfolia zákazníků:
    • Uvolňování blokovaných pohledávek
    • Postupování pohledávek na factoring
    • Komunikace s poskytovateli factoringu
    • Komunikace se zákazníkem
    • Spolupráce s obchodními zástupci a back officem
    • Řešení pohledávek po splatnosti
  • Pojištění pohledávek (předkládání požadavků pojišťovnám)
  • Reporting
    • Tvorba reportů (práce s daty)
    • Pravidelný reporting pohledávek do mateřské společnosti
    • Pravidelný reporting pohledávek do pojišťoven
  • Práce s IT aplikacemi factoringu a pojištění pohledávek
  • Průběžná kontrola creditních limitů zákazníka v SAP
  • Saldokontní podklady pro audit

Požadavky:

  • Praktická znalost saldokontního účetnictví
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Základní uživatelská znalost práce v Excelu nezbytná
  • Základní komunikativní znalost angličtiny výhodou (psaná i mluvená forma), nebát se! denní použití na základní úrovni, ideální pro získání praxe
  • Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, preciznost
  • Proaktivní přístup, cit pro data
  • Ekonomické vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Práce na plný úvazek s dobou neurčitou
  • Místo výkonu práce Mora Moravia, Hlubočky – Mariánské Údolí
  • Zázemí stabilní obchodní společnosti Gorenje Spol, s.r.o se sídlem v Praze
  • Práci v příjemném kolektivu a prostředí
  • Skvělý kolektiv a vstřícná týmová spolupráce saldokontních účetních společností Gorenje/Mora
  • Zajímavá nestereotypní práce
  • Možná pružná flexibilní pracovní doba
  • Příjemný a vstřícný kolektiv obchodních zástupců Gorenje Spol
  • Možnost vzdělávání a jazykového kurzu samozřejmostí
  • Angličtina na pracovišti

Pokud máte o uvedenou pracovní pozici zájem, kontaktujte naše personální oddělení:

Ivana Mikulášková
tel. 585 162 190
ivana.mikulaskova@mora.cz

nebo vyplňte níže uvedený formulář, zavoláme Vám

Výrobní provoz LISOVNA

údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit
V případě jakýchkoli nejasností nás zkontaktujte na výše uvedeném tel. čísle nebo emailu, rádi Vám pomůžeme.

Personální oddělení
Kde nás najdete Logo prémiová kvalita
Logo MORA patička